Akce

Všechny aktuální akce, které vedu nebo připravuji spolu s jinými lektory, naleznete na stránce
OSHO Love Praha Ha Ha

 Detaily k meditačním večerům v Maitree najdete na stránce
Maitrea

 Meditační cestu do Indie připravuji ve spolupráci s cestovní kanceláří a tak více na její stránce
CK Mandala

   

   


  Akce minulé


   

   

   

  ♥ Odkládám nepotřebné ♥

  Žít v radosti a s lehkosti

  Zážitkový večer s neobvyklou meditací “Gibberish” a oblíbenou Kundalini.

  Vyzkoušíte si, že meditovat není seriózní záležitost, ale naopak je to snadné a zábavné. Naučíte se techniku, kterou můžete praktikovat ve svém každodenním životě a která vás osvobodí od urputných myšlenek a obtěžujících emocí. Což vám dovolí vstoupit do prostoru, kde zažijete hlubokou relaxaci a osvěžující ticho. Načerpáte nové síly a dny se vám prosvětlí.

  Meditace „Gibberish“ je ideální před koncem roku, abychom odložili vše, co už si do nového roku nechceme s sebou brát. Ale zároveň může být každodenní “duševní sprchou”, která nás osvěží jako chladná sprcha v horkém létě.

  Když se vám meditace, která vás provede do prostoru za myslí, bude líbit, dostanete pozvání na její intenzivnější formu, která bude následovat v příštích týdnech. OSHO No Mind

  Druhá část večera bude věnována OSHO Kundalini meditaci, jedné z nejoblíbenějších technik, která nás tancem a jemným pohybem přivede do ticha a vnitřní naplňující radosti.

  Na meditaci se připravíme pohybem, tancem, proto si vezměte pohodlné oblečení a dostatek tekutin. Bude se hodit i šátek přes oči.

  Meditací provede Prem Yatri a Sandipa

  Kde: Maitrea, Týnská ulička 6, Praha 1
  Cena: 380 Kč do 30.11., poté 450 Kč
  Regitsrace je platná po zaplacení kurzovného na účet číslo: 670100/2202843312/6210

  Přihlásit se zde

  Více info: Sandipa 775 696 361 nebo sandiketa@gmail.com

  Těšíme se Yatri, Sandipa  a OSHO Love Praha Ha Ha

  Zpět na seznam

   

  ♥ Tanec – Láska – Meditace ♥

  Osho aktivní a tantrické meditace

  Intenzivní meditační víkend, kde pomocí OSHO aktivních a tantrických meditací skrze tělo, dech, pohyb dosáhneme vnitřního klidu a objevíme nevyčerpatelný zdroj radosti a lásky. Skvělá příležitost před koncem roku odložit nepotřebné a udělat prostor pro pozvání nového.

  Meditace je most z každodenní mysli do našeho skutečného bytí, které je svobodné od toho, co se děje kolem nás. A právě tam se nachází zdroj naší radosti a lásky, kterou pak snadno budeme vnímat, žít a sdílet v našich vztazích.

  Máme možnost vyzkoušet a naučit se nové techniky meditací a objevit si tu pravou pro sebe, v které můžeme pokračovat doma individuálně. V semináři se naučíme aktivní OSHO meditace, ke kterým jsou hudební nahrávky a přesné instrukce, které Yatri vyčerpávajícím způsobem představí. Tantrické techniky vycházejí ze slavné knihy Book of Secrets (Kniha tajemství), kde Osho popisuje 112 tantrických technik k upevnění a rozšíření vědomí. Jedná se o prastaré techniky, které mají schopnost transformovat život.

  V dopoledních hodinách budeme uvolňovat fyzické a emocionální napětí nastřádané v každodenním životě. Odložíme ztuhlost, únavu, vztek, strach, bezradnost, smutek, závist… Očištění od tíživých emocí nám umožní zažít hluboké uvolnění a klid. Následně tento prostor našeho vnitřního klidu prozkoumáme a odhalíme bloky, které nám k němu cestu zavírají a prostřednictvím tance a sdílení vstoupíme do radosti, smíchu a lásky. Vedené tantrické meditace inspirované Oshem a Knihou tajemství budou prohlubovat a upevňovat přirozený milující stav v tiché dimenzi našeho bytí. Dny završíme meditací Večerní setkání.

  Kdy: 29. – 30. prosince 8:30 –  21:00 (17:00 v neděli)

  Kde: Yoga Shala, Křižíkova 16, Praha 8 Karlín

  Cena: 2800 Kč při platbě do 30.11., po tomto datu je 3200 Kč. Účastnici minulých meditačních kempů mají slevu 400 Kč. Sleva 400 Kč pro každého platí i při přihlášení dvou osob zároveň.
  Na místě je možné přespat ve vlastním spacáku za 100 Kč.
  Přihlášení zde a zasláním kurzovného na 670100-2202843312/6210 s uvedením názvu semináře


  Prem Yatri je mezinárodně certifikovaným facilitátorem Osho meditací, Osho Mystic Rose, No Mind procesu a Who Is In procesu. Tyto meditační pobyty organizuje v Itálii, Indii, USA, Jižní Africe, Mexiku, Švédsku a nyní máme příležitost ho uvítat i v České Republice. Je zkušeným průvodcem v Advanced Kinesiology, Tibetan Pulsing, Hypnosis, Transomatic Dialogue, Past Life Dialogue, Bardo Karmic Dialogue, Dream work. Již 14 let je součástí Oshodontics Academy, kde dokončil 7 letý systemický výcvik v Akashic Process, jež prohlubuje meditaci do nejhlubších úrovní. Neustále spolupracuje se Sw. Devageetem, zakladatelem akademie, dlouholetým žákem a osobním dentistou Osha. Je zakladatelem Kirlian Energy Analysis a spolutvůrcem KIONu, přesného diagnostického přístroje, který odhaluje změny v procesu léčení.

  Prem Yatri má dar šířit radost a nadšení pro meditaci, neúnavně podporuje lidi kolem sebe ve vnitřní práci, propojování se s naší pravou skutečností a znovuobjevení naší přirozené harmonie. Přátelé ho oceňují za jeho poctivost, odvahu a nekompromisnost. A především přátelskost, humor, velké milující srdce a ochotu pomoci na cestě meditace.

  Zpět na seznam

   

  ♥ OSHO Love Silvestr: „no East, no West, we are One“ ♥

  Spolu s přáteli z jiných zemí, jiných kultur a jiných jazyků vás zveme na OSHO oslavu začátku roku 2019 s s meditacemi, tancem a bytím spolu.
  Ráno začneme velkou společenskou AUM meditací z dílny Humaniversity, kterou povede vídeňský meditující terapeut Vadano se svými kolegy. Připravte se na intenzivní akci plnou emocí, kdy se postupně dostaneme do prostoru, kde můžeme být spolu v tichu.

  Během odpoledního programu budete mít možnost ochutnat něco z meditací (OSHO No Mind), který pro vás chystáme na začátek nového roku. Bude též hlasová dílna se zpěvačkou Yamounou z Vídně, kdy náš hlas nás vezme do meditativního prostoru za myslí.

  Skrze OSHO Kundaliní meditaci se protančíme do Večerního setkání s Oshem, ke kterému nás pozve Yatri z Itálie, meditátor, facilitátor a terapeut Transomatického Dialogu a Akashických procesů.

  Poslední den roku 2018 uctíme dobrým vegetariánským jídlem, které si přineseme, nabídneme přátelům a společně ochutnáme. Představíme vám zahraniční  OSHO meditační centra, ve kterých jsme žili, pracovali a meditovali a zažijeme nejhravější ze všech meditativních technik OSHO Born Again.

  Se starým rokem se rozloučíme půlnoční meditací srdce Atisha s Yatrim.

  A pak už jen hurááááááááááááááá do nových začátků s muzikou nejlepšího světového Dj.. Dj Vadano (Rakousko).

  Zábava, tanec, sdílení nemusí mít konce. Můžeme hýřit a vířit do rána, či si společně ustlat v Yoga Shala a ráno Nového roku přivítat radostnou OSHO Dynamickou meditací. První den roku 2019 strávíme společným výletem do přírody. A první večer nového roku se můžeme propojit s indickým mystikem Osho a potkat se s ním v prostoru meditace (Evening Meeting meditace)

  Vše zajišťují a obklopují Sandipa a Nadeen z OSHO Love Praha Ha Ha.

  Program:

  Pondělí 31.12.
  9:00 otevření dveří a vítání přátel v Yoga Shala

  9:30 – 12:30 velká společenská meditace AUM (Vadano a vídenští přátelé)

  12:30 – 13:30 společný oběd

  14:00 -15:00 No Mind meditace
  15:30 – 16:30 hlasová dílna s Yamounou
  17:00 – 18:00 OSHO Kundalini meditace (Sandipa)
  18:20 – 20:15 meditace Večerní setkání s Osho (Yatri)

  20:30 – 22:15 hostina, sdílení, představení OSHO meditačních center ve světě (Sandipa, Nadeen, Yatri)

  22:30 – 23:15 Born again meditace (Nadeen a Sandipa)
  23:30 : 00:15 Půlnoční meditace srdce Atisha (Yatri)

  Úterý 1.1.
  Popůlnoční zábava: hudba, tanec, přátelství, radost…(Dj Vadano)

  08:00 – 9:00 OSHO Dynamická meditace (Nadeen)

  09:15 snídaně z vlastních zásob
  10:45 společný výlet do přírody

  18:20 – 20:15 Meditace Večerní setkání s Osho (Yatri)

  Další podrobnosti:
  Akce je bez alkoholu i jiných drog. V Yoga Shala je i kuchyňka, sprchy a šatny. Přineste si vegetariánské občerstvení ke sdílení s ostatními meditujícími, pohodlné oblečení pro pohyb a k převlečení. Bílé oblečení na večerní meditaci. Možné přespání na místě ve vlastních spacákách, jógové karimatky jsou k dispozici. sprchy jednoduchá kuchyňka k mání. Kdo chce, může už přespat už z neděle na pondělí za 400 Kč.

  Vstupné:
  celé dva dny: 1400 Kč
  pouze jeden jen 31.12 1200 Kč
  pouze dopolední AUM 500 Kč
  od 14:00 800 Kč
  přespání 200 Kč
  úterní ranní OSHO Dynamická meditace 150 Kč
  úterní večerní meditace Evening meeting 150 Kč

   

  Ke karavaně v pohybu 🙂 se můžete připojit až druhý den na výlet. Děti i zvířátka všeho druhu jsou vítány.

  Těšíme se na vás i na nás
  🙂 Nadeen, Sandipa a Osho 🙂

   

   

  Zpět na seznam

   

   OSHO No-Mind meditativní terapie ♥

  aneb Odložím, co nepotřebuji a potkám skutečného Sebe

  teaserbox_889539610

  “ Nedovol minulosti nebo budoucnosti se postavit mezi tebe a realitu. Pokud i jen na pár okamžiků se dostaneš do stavu No-Mind (bez mysli) – to je to, o čem je meditace – pak budeš překvapen: náhle budeš v souladu s Existencí…“  Osho

  Intenzivní 7 denní meditativní proces, trvající 2 – 3 hodiny denně v jednom týdnu.
  Skvělá příležitost očistit mysl od nánosů každodenního života a tak vstoupit do hlubokého ticha za myslí.

  Díky této meditativní terapii vytvořené Oshem pro moderního člověka, můžeme získat zpět tvořivou nevinnost, klid a vnitřní harmonii, která se pak snadno manifestuje v našich vztazích, akcích a našem prožívání.

  OSHO No-Mind je jedna z technik, která nám umožňnuje osvobodit se od závislosti na potřebě terapeuta, naučí nás stát se svým vlastním terapeutem a pomoci si sám, vlastními sebeléčivými schopnostmi. Je unikátní v tom, že léčení nevychází z mysli, která má tisíce triků, jak nás ošálit, ale naopak mysl odložíme stranou a dostaneme se přímo do zdroje našich překážek na cestě radosti, lásky a opravdovosti.

  Je to příležitost vymanit se omezení, která jsme posbírali ve svém vývoji a životem ve společnosti postavené na strachu a moci. Můžeme se tak osvobodit a žít život podle svých přání, potřeb a v souladu se smyslem našeho bytí.

  Je to technika vhodná pro každého, kdo pravidelně medituje a chce si svou praxi prohloubit nebo pro koho je meditace nová a chtěl by najít k ní cestu.

  Proces je sestaven tak, abychom při něm mohli chodit do práce, starat se o rodinu, žít běžným způsobem života … Pomáhá nám tím přivést vnitřní klid a meditaci do našeho běžného života.

  OSHO No-Mind meditativní terapií nás provede Prem Yatri, který před 30 lety potkal Osha a meditace se stala středem jeho života. Po celém světě zprostředkovává meditativní terapie jako OSHO No-Mind a OSHO Mystická Růže.

  “Osho chce vytvořit syntézu mezi východem a západem k realizaci Nového Člověka (nový způsob bytí). Terapie je západním příspěvkem a meditace východním. Terapie bez meditace nikdy nekončí. Meditace bez terapie je velmi těžkým úkolem k dosažení. Spolu dohromady vytváří pro člověka podmínky k snadnému a kompletnímu sebepoznání. Osho nám tyto Meditativní terapie představil v roce 1988. V roce 1989 jsem prošel No-Mind a Mystickou růži a hned od prvního momentu mi bylo jasné, že to jsou meditace pro současného člověka. Že tak můžeme zažít hluboké stavy vědomí a bytí během pouhého jednoho až tří týdnů. A navíc je to zažíváno s lehkostí, přirozeností a bez úsilí ve srovnání s námahou tradičních způsobů meditace. Tímto procesem už prošlo od roku 1988 mnoho lidi. Je to bezpečné a může to transformovat tvůj život. Nepropásni svou šanci.” (Yatri)

  Více o tomto unikátním procesu vám Yatri představuje v následujícím videu: OSHO No-Mind

  Kdy: 6. – 12. ledna 2019 od 18:00 do cca 21:00 – 21:30

  Místo: Centrum Plující oblaka, Mlýnská 6, Praha 6

  Cena: 3900 Kč při zaplacení do 10.12. Poté: 4900 Kč. Cena pro ty, co procesem už u Yatriho prošli: 2600 Kč do31.12, poté 3300 Kč. Při přihlášení dvou a více lidí, sleva 20% pro každého.

  Přihlášení přes formulář zde a zasláním platby za seminář na č.ú.: 670100-2202843312/6210


  Prem Yatri je sannyásinem od roku 1986. Již 30 let je součástí Osho meditační komunity v indické Puně (Osho International Meditation Resort), kde mnoho let žil po boku osvíceného mistra Osha a po jeho odchodu pokračoval v podílení se na rozvoji centra a zprostředkování meditací veřejnosti z celého světa.

  Je mezinárodně certifikovaným facilitátorem Osho meditací, Osho Mystic Rose, No Mind procesu a Who Is In procesu. Tyto meditační pobyty organizuje v Itálii, Indii, USA, Jižní Africe, Mexiku, Švédsku a nyní máme příležitost ho uvítat i v České Republice. Je zkušeným průvodcem v Advanced Kinesiology, Tibetan Pulsing, Hypnosis, Transomatic Dialogue, Past Life Dialogue, Bardo Karmic Dialogue, Dream work. Již 14 let je součástí Oshodontics Academy, kde dokončil 7 letý systemický výcvik v Akashic Process, jež prohlubuje meditaci do nejhlubších úrovní. Neustále spolupracuje se Sw. Devageetem, zakladatelem akademie, dlouholetým žákem a osobním dentistou Osha. Je zakladatelem Kirlian Energy Analysis a spolutvůrcem KIONu, přesného diagnostického přístroje, který odhaluje změny v procesu léčení.

  Prem Yatri má dar šířit radost a nadšení pro meditaci, neúnavně podporuje lidi kolem sebe ve vnitřní práci, propojování se s naší pravou skutečností a znovuobjevení naší přirozené harmonie. Přátelé ho oceňují za jeho poctivost, odvahu a nekompromisnost. A především přátelskost, humor, velké milující srdce a ochotu pomoci na cestě meditace.

  Zpět na seznam

   

   

  ♥  OSHO Meditační mejdan No. 11 OSHO Love Praha Ha Ha ♥

   

  Srdečně vás zveme na 10. ze série jednodenních Meditačních mejdanů, které pravidelně pořádáme.
  A co nás tam čeká….
  OSHO meditace, tanec, hodování, potkávání se v tichu i oslavě, sdílení s přáteli,…. prostě sobotní Zorba-Buddha…:)

  „Tvoje extáze je pohyb směrem k výšinám a tvoje meditace je pohyb směrem do hloubky. A jakmile máš obojí, tvůj život se stává oslavou.“ Osho

   

  Kde: Dance Lab, U Zvonařky 1435/9, Praha 2

  Kdy: leden 2019

  Sraz 11:00

  část 1:
  11:30 – 13:00 OSHO Dynamická meditace
  13:30 – 14:30 Tantrická meditace z Book of Secret

  část 2:
  15:30 – 16:30 OSHO meditace Dýchání do čaker
  17:00 – 18:15 OSHO Kundalini meditace

  část 3:
  18:30 – 20:30 meditace Večerní setkání s Osho
  20:30 – 22:00 Meditace v tanci, sdílená večeře

  Pokud nechcete být na mejdanu po celou dobu, máte možnost se zúčastnit jen některých částí. Můžete přijít v těchto časech:
  Příchod pro část 2: mezi 15:00 a 15:30, pro část 3: 18:20 – 18:30
  Mimo tyto časy dveře budou zavřeny, abychom mohly hlouběji vstoupit do prostoru meditace.

  Vstupné:
  celý den 650 Kč (jednotlivé části 250 Kč), registrace zde

  Co s sebou:
  Pohodlné oblečení (i na převlečení, možnost osprchování je), láhev s pitím, vegetariánské jídlo (oběd, večeře) pro sebe a ke sdílení s ostatními, pásku přes oči na dynamičku. Káva a čaje budou zajištěny.

  Akce je bez alkoholu a jiných drog.
  Na akci se předem registrujte
  Není potřeba mít žádné předešlé zkušenosti s meditacemi. Snídejte jen lehce, bude dynamická meditace.

  PS: Kdo by měl zájem něčím napříště přispět do programu, dejte nám vědět. Líbilo by se nám tak 1 – 1,5 h. blok např. tai-chi, chi-kung, jóga, Gurdijeffovi pohyby, práce s dechem, divadelní improvizace, hudba, tanec, kabaret atd.

  Pro více info volejte: 775 696 361 Sandipa  nebo pište oshopraha@gmail.com

  16934_102569479771098_100000541405053_70374_5042028_n sandipa nadeen2 sannyasins1

  Těšíme se Sandipa, Nadeen a OSHO přátelé

   

  Zpět na seznam

   

  ♥ Neuvěřitelná Indie aneb Meditace v každodenním životě 

  Indie je místem, kde se meditace rodí a kde čisté bytí stačí k radosti a naplnění. Je to země všech vůní, chutí a barev, nezapomenutelných zážitků a neobvyklých setkání. Oprávněně nese přívlastek INCREDIBLE India – Neuvěřitelná Indie. Lze tam zažít to, co nikde jinde. Je domovem nespočetných duchovních škol a mistrů a celý svět obdarovává moudrostmi prověřenými tisíciletími. Indie je v dnešním době pestrou směsí starých tradic a pokladů a nových, supermoderních trendů a technologií. Je okouzlující to všechno pozorovat a zažívat. Pojeďme tedy společně objevovat krásy rozmanité Indie, smočit se ve světě jiného rytmu, tempa i priorit a propojit to s návštěvami meditačních center, kam přijíždějí lidé z celého světa a kde meditace je hrou, radostí, sdílením a bytím v krásnu.
  Výletem pro intimní skupinku 6-10 osob a meditacemi pro každodenní život vás provede Sandipa M. Simová.
  Poznávací a sebepoznávací cesta je organizována společně s CK Mandala, ne jejichž stránkách se můžete přihlásit.

  Kdy: 14. února. – 1. března 2018

  Co nás čeká:

    • Navštívíme jedno z nejkrásnějších meditačních center světa rozkládající se na 40 akrech zenově tropických zahrad: OSHO meditační resort v Puně.
    • Po relaxaci v Puně pojedeme k největším chrámovým skalním komplexům světa Elloře a Ajantě.
    • Odpočineme si a načerpáme sílu sluncem, vánkem a plaváním v čistém moři na nekonečných plážích Goa.
    • Na Goa se také zúčastníme dvoudenního meditačního retrítu v OSHO Ocean meditačním centru.
    • Před návratem domů navštívíme koloniální a bohatou Bombaj.

  A ještě více…..

  Na našem výletě za hranice všednosti se naučíme připravit indické jídlo na kurzu vaření, prohlédneme si a třeba i koupíme krásné sbírky kamenů a šperků, užijeme si skvělou atmosféru v indickém kině při sledování bollywoodského filmu, nenecháme si ujít relaxační ayurvédskou masáž a uvidíme, jak se pěstuje a sklízí orientální koření na rodinné plantáži.
  Během celého pobytu se budeme učit rozmanité meditační techniky, využívat pokladnice, kterou nám předal nadčasový Osho. Představíme si meditace pohybové, využívající moudrost těla, meditace tantrické, pracující s vizualizací a meditace vycházející z různých duchovních tradic, převážně buddhistické, zenové a sufijské. Po celou dobu budeme sdílet své zážitky, pochyby či vhledy, které zažijeme v meditacích i mimo ně.
  Poznávání sebe skrze meditaci je nekonečné dobrodružství, které nám bezprostředně přináší své plody. Mění se vztah k nám samotným, k blízkým i vzdálenějším lidem, odhalují se nám nové rozměry života a snadněji se nesou životní překážky. Učí nás zvládat své emoce, nebrat si věci osobně a radovat se ze zázraků každodenního života. Bytí ve světě se stává živější a smysluplnější.


  Indií i meditacemi vás provede Sandipa, která Indii vnímá jako jeden ze svých domovů, kde se cítí úplně svobodná. Ráda se tam opakovaně vrací už od roku 2004, kdy tam poprvé prožila 6 měsíců. Jezdí tam za poznáním jiného způsobu bytí, učit se totálnímu přijetí, velkému respektu a hravosti i v extrémním chvílích. Potkala tam svého duchovního mistra, od kterého se naučila se mít ráda, poznala přitažlivost meditace a vzrušení ze sebepoznávání. Po létech poznávání prostřednictvím studia a práce v psychologii a psychoterapii, cestováním po celém světě, žitím v různých kulturách poznala, že meditace je její cestou k naplnění. Naplnění a vyprázdnění zároveň. Věnuje se meditační praxi přibližně 10 let, poslední dva roky meditace vede a sdílí s druhými, spolupodílí se na organizaci meditačního centra v Praze www.oshopraha.cz. Průvodcuje cesty do Asie a cyklozájezdy do Itálie. Věnuje se krizové psychologické intervenci a individuální psychoterapii. Miluje pohyb v přírodě, svobodný tanec a zažívání ticha s druhými lidmi.
  Velmi ráda vás zve na cestu poznáním světa i sebe.

  Cesta je určena pro komorní skupinku 6-10 osob.

  Detailnější informace a přihlášení v CK Mandala

  ♥  Večerní OSHO Mystická růže ♥

  Koncem listopadu máme tu radost pozvat Amar, dlouholetou meditující lektorku OSHO meditací a meditativních terapií. Tentokrát nás pozve do prostoru za myslí pomocí báječné meditativní terapie OSHO Mystická růže. Meditace Mystická růže je unikátní, dynamicky léčivý a život měnící proces, kterou v roce 1988 představil osvícený mystik Osho tisícům lidí, kteří se shromáždili v jeho komunitě Buddhafield v Indii:

  „Vše, co tento svět potřebuje, je důkladné očištění srdce od všeho potlačování. Skrze smích i slzy je toho možné dosáhnout. Slzy odeberou všechno trápení, které je uvnitř tebe schováno, smích odstraní vše, co ti brání v extázi. Jakmile tuto techniku poznáš, budeš překvapen – proč mi to doteď nikdo neřekl? Je k tomu důvod: nikdo nemá zájem na tom, aby lidstvo mělo čerstvost, vůni a krásu květu růže.

  Bude to hluboké čištění mnoha ran a jizev celých staletí. Společnost potlačila tvůj smích a pláč, protože ruší status quo. Cokoliv je tímto způsobem potlačeno, stává se zraněním. Vědci si nyní začínají uvědomovat přínos smíchu, jeho prospěch tělu a zdraví, flexibilitě a hravosti – dobrý smích i dobrý pláč tě omladí. Je to jako přehrada, která se protrhne a přivede nového člověka, plného svěžesti a údivu. Po tomto očištění je možné zažít nádhernou hloubku ticha a přítomnosti.“

  “Mystická růže se stala symbolem člověka, jehož bytost již není zakuklená, již více nespí, ale je plně probuzená, a otevřela všechny své okvětní lístky a stala se citlivou ke všemu, co je pravdivé, krásné, dobré – nejúžasnější nádhera existence.“
  Osho

  Budeš se nořit do hloubky sama sebe prostřednictvím tance, džiberiše (hatlaniny), smíchu, pláče, ticha a sdílení. Zažiješ hluboké a radostné očištění.
  Během večera budeme moci ochutnat malou, ale intenzivní část z třítýdenního procesu, který se pravidelně koná v různých částech světa, u nás v Osho ShangriLa centru.

  Videopozvánka od Amar

  Amar se stala žačkou Osha v roce 1978, když poprvé vycestovala do Indie, do Puny. Od té doby strávila mnoho let v Indii, kde absolvovala mnoho výcviků – zvláště v meditacích a meditativních terapiích. Její největší láskou je OSHO Mystická Růže. Vždy byla a je v kontaktu s OSHO komunitami, kde žila, pracovala a vedla semináře. Od roku 2008 žije v České republice, kde vytvořila Karavanserai, dům pro hosty, kde se konají meditační semináře.

  Zde video o Mystické růži z OSHO Intenational Meditation Resort v Puně.

  Kdy: 14. listopadu 2018,  19:00 – 21:00

  Kde: Centrum Kamala, nám. V. Holého 7, Praha 8

  Příspěvek: 350 Kč do 31.10., poté 450 Kč

  Přihlašování zde a a zasláním příspěvku na č.ú.: 670100-2202843312/6210 s uvedením názvu semináře.

  Zpět na seznam

   

  ♥ OSHO aktivní a tantrické meditace: „Tanec Lásky“ ♥

  Intenzivní meditační víkend, kde pomocí aktivních a tantrických meditací skrze tělo, dech, pohyb dosáhneme vnitřního klidu, potkáme sami sebe a objevíme nevyčerpatelný zdroj radosti a lásky.

  Meditace je most z každodenní mysli do našeho skutečného bytí, které je svobodné od toho, co se děje kolem nás. A právě tam se nachází zdroj naší radosti a lásky, kterou pak snadno budeme vnímat, žít a sdílet v našich vztazích.

  Máme možnost vyzkoušet a naučit se nové techniky meditací a objevit si tu pravou pro sebe, v které můžeme pokračovat doma individuálně. V semináři se naučíme aktivní OSHO meditace, ke kterým jsou hudební nahrávky a přesné instrukce, které Yatri vyčerpávajícím způsobem představí. Tantrické techniky vycházejí ze slavné knihy Book of Secrets (Kniha tajemství), kde Osho popisuje 112 tantrických technik k upevnění a rozšíření vědomí. Jedná se o prastaré techniky, které mají schopnost transformovat život.

  V dopoledních hodinách budeme uvolňovat fyzické a emocionální napětí nastřádáné v každodenním životě. Odložíme ztuhlost, únavu, vztek, strach, bezradnost, smutek, závist… Očištění od tíživých emocí nám umožní zažít hluboké uvolnění a klid. Následně tento prostor našeho vnitřního klidu prozkoumáme a odhalíme bloky, které nám k němu cestu zavírají a prostřednictvím tance a sdílení vstoupíme do radosti, smíchu a lásky. Vedené tantrické meditace inspirované Oshem a Knihou tajemství budou prohlubovat a upevňovat přirozený milující stav v tiché dimenzi našeho bytí. Dny završíme meditací Večerní setkání.

  Meditace nám představí a povede Prem Yatri, který svůj život věnuje meditaci, sebepoznání a sdílení toho, co nasál během mnohaletých pobytů s v OSHO meditačních komunitách a let strávených v přítomnosti Osha. Kombinace Yatriho lásky, celoživotního studia vědomí a mnohaleté hluboké zkušenosti s meditací, kterou miluje sdílet v lehké a hravé atmosféře, umožňuje každému ochutnat stav za myslí, stav skutečného pravého bytí.

  Videopozvánka od Yatriho

  Kdy: 17. – 18. února 8:30 –  21:00 (17:00 v neděli)

  Kde: Dům Jógy na Vinohradech, J. Masaryka 6, 120 00 Praha 2

  Cena : 2800 Kč při platbě zálohy 31.1., po tomto datu je 3400 Kč. Účastnici minulých meditačních kempů mají 400 Kč slevu.
  Přihlášení zde a zasláním kurzovného na 670100-2202843312/6210 s uvedením názvu semináře


  Prem Yatri je sannyásinem od roku 1986. Již 30 let je součástí Osho meditační komunity v indické Puně (Osho International Meditation Resort), kde mnoho let žil po boku osvíceného mistra Osha a po jeho odchodu pokračoval v podílení se na rozvoji centra a zprostředkování meditací veřejnosti z celého světa.

  Je mezinárodně certifikovaným facilitátorem Osho meditací, Osho Mystic Rose, No Mind procesu a Who Is In procesu. Tyto meditační pobyty organizuje v Itálii, Indii, USA, Jižní Africe, Mexiku, Švédsku a nyní máme příležitost ho uvítat i v České Republice. Je zkušeným průvodcem v Advanced Kinesiology, Tibetan Pulsing, Hypnosis, Transomatic Dialogue, Past Life Dialogue, Bardo Karmic Dialogue, Dream work. Již 14 let je součástí Oshodontics Academy, kde dokončil 7 letý systemický výcvik v Akashic Process, jež prohlubuje meditaci do nejhlubších úrovní. Neustále spolupracuje se Sw. Devageetem, zakladatelem akademie, dlouholetým žákem a osobním dentistou Osha. Je zakladatelem Kirlian Energy Analysis a spolutvůrcem KIONu, přesného diagnostického přístroje, který odhaluje změny v procesu léčení.

  Prem Yatri má dar šířit radost a nadšení pro meditaci, neúnavně podporuje lidi kolem sebe ve vnitřní práci, propojování se s naší pravou skutečností a znovuobjevení naší přirozené harmonie. Přátelé ho oceňují za jeho poctivost, odvahu a nekompromisnost. A především přátelskost, humor, velké milující srdce a ochotu pomoci na cestě meditace.

  Zpět na seznam

   

  ♥ O sebeléčení, meditaci a sebetransformaci se sw. Devageetem♥

  23318837_537044206630810_195345626_n

  Srdečně vás zveme na setkání seSw. Devageetem, osobním dentistou Osho, v jehož bezprostřední blízkosti žil 12 let a po jeho odchodu se mnoho let účastnil vedení OSHO mezinárodního meditačního resortu v Indii. V současnosti vede meditační a transformativní retreaty převážně v Řecku.

  Poprvé máme možnost přivítat Devageeta v Praze. Představí nám sebeléčivý a sebetransformativní meditační proces, který vyvinul na základě instrukcí od Osho, a kterého se v současnosti účastní lidé z celého světa. Devageet nám přiblíží Transomatic Starlight Colour Dialogue – techniku pro rozpomenutí se a léčení dávných zranění (nejen ze současného lidského života), která nám brání v rozvinutí našeho nekonečného potenciálu.

  Mimo jiné bude mluvit i o své dlouholeté zkušenosti v roli osobního zubního lékaře Osho, o dentálních schůzkách a práci s Osho na jeho vlastním probuzení, o lásce a o vědomí. Podělí se s námi i o své zkušenosti s meditací, kterou praktikuje přes 50 let.

  Více o metodě Transomatic Starlight Colour Dialogue a procesu sebeléčení/transformace se můžete dozvědět v tomto videu

  Osho si jednu noc Devageeta zavolal k sobě a řekl mu:

  „Devageete, najdeš způsob, jakým lidé odhalí vzpomínky uložené v jejich tělech a zubech. Zuby každého člověka obsahují nejstarší vzpomínky z úplného začátku evoluce. Odhalení těchto vzpomínek bude mít dva účinky: a) bude to léčit tělo-mysl uvolněním starých zranění a b) vzpomínky jasně ukáží, že naše vědomí existovalo v mnoha formách, zažilo mnoho životů a není omezeno časem ani prostorem. Evoluce není biologický proces, jak to myslel Darwin, ale pravá evoluce je evoluce vědomí, které má zkušenosti s mnoha těly … „ (Osho, Akašický přenos)

  Přednáška 14.12. začíná v 18:30. Příchod a registrace je od 18:00. Přijďte včas.
  Přednáška se koná v Maitrea – domě osobního rozvoje, Týnská ulička 6, Praha 1 – Staré město. Rezervujte si své místo, počet účastníku je limitován.

  Přednáška č.2 je 22.12. od 17:30. Příchod a registrace je od 17:00.
  Přednáška se koná v Pohled pracoviště, Letohradská 501/16, Praha 7.  Rezervujte si své místo, počet účastníku je limitován.

  Přednáška č.3 je 27.12. a začíná v 18:30. Příchod a registrace je od 18:00. Přijďte včas.
  Přednáška se koná v Pohled pracoviště, Letohradská 501/16, Praha 7. Rezervujte si své místo, počet účastníku je limitován.

  Vstupné je dobrovolné. Přednášky budou s překladem do češtiny.
  Přednášky však nejsou totožné. Je možné rezervovat si místo na všechny dny.

  Zpět na seznam

   

  ♥ Odvaha ke změně ♥

  Chceš něco změnit, ale nenacházíš způsob jak to udělat? Chceš opustit staré? Chceš, aby se stalo něco nového? Cítíš, že jsi zaseknutý a nemůžeš se pohnout? Nevíš, jak si poradit a jak změnu učinit radostným dobrodružstvím tvého života?

  Seminář Odvaha ke změně je určen všem, kteří mají odvahu se podívat, co jim brání ve změně a těch, kteří jsou odhodláni žít život jaký chtějí.

  Himalaya na semináři nabízí několik jednoduchých, snadných a přirozených technik, které nám umožní si uvědomit a porozumět našim každodenním činnostem a zvykům, které vytvářejí náš život. A které nám znemožňují se pohnout z místa, učinit změnu.

  S rostoucím vědomím našich zábran se probouzí vnitřní odvaha a síla a naše skutečné bytí se nám počíná ujasňovat. A to je první krok, který je následován druhým… Rozhodneme se.. A třetí krok je už v pohybu… Věci se mění, život se začíná tvarovat podle našich představ.

  “Utrpení přichází, protože nedovolujeme změnám, aby se děly. Ulpíme, chceme, aby věci byly statické… Vědomý člověk ví, že život je neustále proměňující se. Vědomý člověk přijímá změny a je má odvahu se měnit.” Osho

  Seminář je určen každému, kdo se začal zajímat o to, jak žije a je připravený k radikální změně. Skrze hluboký proces dívání se a dotazování se otevřeme možnost pro změnu a nalezení pevné půdy, která nám umožní vyzkoušet, porozumět a vyřešit problémy, kterým čelíme. Máme možnost převzít kontrolu nad svými životy a pochopit a rozpoznat, co skutečně chceme. Dotazování je vždy osobní a jeho krásou je to, že nás posílí a zvedne naši hodnotu.
  Pomocí vhledů a pochopení na základě upřímného dotazování můžeme vzít život do vlastních rukou a nebýt už obětí vnějších okolností nebo naší pasivity.

  Dvakrát v 70. letech Himalaya opustil domov ve Velké Británii a cestoval do Indie za sebepoznáním a objevováním různých duchovních cest a meditačních technik, aby našel hlubší smysl života. Ale jak otevřeně přiznává, bylo to pouze, až když se dostal na úplné dno zoufalství uvnitř sebe, kdy život neměl žádný smysl, když OSHO vstoupil do jeho života. V roce 1976 ho OSHO zasvětil do vztahu mistr-žák. Bytí v přítomnosti OSHO bylo masivní, život měnící událost pro Himalayu a dala mu nový směr v životě, nový smysl k objevování vlastního bytí. 40 let, co uplynulo od té doby, těch magických dnů s OSHO, se jeho životní vášní stalo relaxace uvnitř sebe a návrat do vlastního bytí. Během těch uplynulých let žil, pracoval a meditoval v mnoha OSHO komunitách po celém světě a pomáhal druhým začít s vlastním hledáním sebe-sama. Himalaya má trénink v hloubkové masáži, v Rebalancing bodywork, holistické masáži a barevné akupunktuře. Dále je trénovaný jako instruktor v holistickém poradenství, OSHO meditativních terapiích a Awareness intensive (Intenzívní uvědomění). Himalaya přináší vlastní hloubku svých duchovních zkušeností do každé skupiny a semináře, a tím pomáhá ostatním najít vlastní vnitřní blaženost a mír.

  Video pozvánka od Himalayi

  Kdy: 28. – 29. říjen 2017 od 10:00 do 18:00 hod. (neděle do 16:00)
  Kde: Divadlo Kampa, Praha 1
  Cena: 2700 Kč do  30.9. Poté: 3400 Kč. 

  Přihlášení formulářem zde spolu se zaplacením na č.ú.: 670100-2202843312/6210.

  V pátek 27.října vás zveme na otevřený večer s Himalyou, kde představí svou práci a pozve nás s k sobě samotným. Vstup volný. 18:00 hod.. v Divadle Kampa, Praha 1

  Zpět na seznam

   

  Poznej své zdraví – odhal příčinu svých obtíží – nauč se léčit

  ♥ Fotografická analýza energie meridiánů ♥

  Tělo – Emoce – Mysl

  Jak jsou propojeny?

  Jak vzájemně tvoří naše zdraví?

  pátek 2.6. ve 20:30 hod.

  Seznámení s novou diagnostickou metodou, která pomocí fotografie energie meridiánových drah v těle odhaluje fyzický a psychologický stav našeho zdraví. Použitím vysoce přesného Kirlian přístroje KI ON, který je vyvíjen po 30 let, můžeme poznat příčinu svých obtíží a odhalit kořeny nemocí dříve než se projeví v těle.  Sdělí nám, kde naše zdraví potřebuje být podpořeno pro svou celkovou obnovu a sebeléčení. Objasňuje vztah mezi emocemi, fungováním naší mysli a tělesnými projevy. Fotografie energie meridiánových zakončení v rukách a chodidlech nám poskytuje detailní přehled o zdraví a funkčnosti našich orgánů a těla.
  V budoucnosti Kirlian diagnostika bude k dispozici širší veřejnosti a diagnostika z energetických zakončení meridiánů bude nejběžnějším preventivním systémem. Jedná se snadnou, neinvazivní, rychlou a bezbolestnou metodu bez vedlejších účinků. A také  o dokonalou preventivní prohlídku, protože fotografie zaznamenává změnu energii dříve než se projeví v těle. Zároveň nám odhaluje momentální psycho-fyzický stav. Pochopením toho, jak energie ovlivňuje zdraví těla, můžeme porozumět tomu, jak funguje léčení. KI ON diagnostika přináší nové vědomí toho, jak se o sebe starat a jak žít plně, spokojeně, zdravě a s neutuchající radostí.

  Prem YatriPřednášku vede Prem Yatri (Itálie), bioenergetický badatel, spolupracuje již 30 let s vědci, lékaři, terapeuty a léčiteli v centrech pro zdraví v Itálii, Spojených státech, Francii, Švédsku, Řecku, Indii, Mexiku a v Jižní Africe. Nyní poprvé v České republice představí přístroj KI ON, zatím jediný na světě ve své přesnosti a schopnosti včasné diagnostiky.

  Prem Yatri je mezinárodně certifikovaným facilitátorem OSHO meditací. Je zkušeným průvodcem v Advanced Kinesiology, Tibetan Pulsing, Hypnosis, Transomatic Dialogue, Past Life Dialogue, Bardo Karmic Dialogue, Dream work. Již 14 let je součástí Oshodontics Academy, kde dokončil 7 letý systemický výcvik v Akashic Process, jež prohlubuje meditaci do nejhlubších úrovní. Je zakladatelem Kirlian Energy Analysis a spolutvůrcem KI ONu, přesného diagnostického přístroje, který odhaluje změny v procesu léčení.

  Přednáška je v angličtině s českým překladem.
  Kde: Dům Jógy, J. Masaryka 6, Praha 2
  Vstupné: 80 Kč. Není nutná rezervace.
  Zpět na seznam

  Od medikace k meditaci

  ♥ Transomatické léčení ♥

  Experimentální prostor pro diagnostiku, léčení a životní změnu

  sobota 3.6. od 8:00 do 21:00 hod.

  Celodenní zážitkový seminář určený k plnému prožití potlačených emocí, které nám způsobují fyzické i psychické potíže a později i onemocnění. Je také příležitostí poznat, jak meditace přispívá ke zdraví těla a jak jí lze použít v každodenním životě pro blaho a dobro těla a duše. Pomocí vedených meditací můžeme najít cestu k vlastnímu uzdravování a nalezení vnitřního klidu a smíření uvnitř nás.

  V semináři použijeme diagnostické fotografie energie meridiánů k pochopení našich bloků. Pomocí OSHO aktivních meditací uvolníme emoce, abychom získali zpět energetickou rovnováhu. Transomatickým fokusováním nahlédneme do smyslu našich obtíží. A skrze čisté vědomí budeme léčit kořeny našich nemocí v Transomatickém dialogu. Transomatický dialog je technika vyvinuta Sw. Devageetem, dlouhotelým žákem indického mistra Osha, která používá moudrost těla k rozpomenutí si na dávné události v našich životech, které vedly k traumatům a později k somatických disfunčnostem. Více o této metodě na zde.

  Prem YatriSeminář vede Prem Yatri (Itálie), bioenergetický badatel, spolupracuje již 30 let s vědci, lékaři, terapeuty a léčiteli v centrech pro zdraví v Itálii, Spojených státech, Francii, Švédsku, Řecku, Indii, Mexiku a v Jižní Africe. Nyní poprvé v České republice představí přístroj KI ON, zatím jediný na světě ve své přesnosti a schopnosti včasné diagnostiky.

  Prem Yatri je mezinárodně certifikovaným facilitátorem OSHO meditací. Je zkušeným průvodcem v Advanced Kinesiology, Tibetan Pulsing, Hypnosis, Transomatic Dialogue, Past Life Dialogue, Bardo Karmic Dialogue, Dream work. Již 14 let je součástí Oshodontics Academy, kde dokončil 7 letý systemický výcvik v Akashic Process, jež prohlubuje meditaci do nejhlubších úrovní. Je zakladatelem Kirlian Energy Analysis a spolutvůrcem KI ONu, přesného diagnostického přístroje, který odhaluje změny v procesu léčení.

  Seminář je určen jak pro návštěvníky páteční přednášky, tak pro všechny ostatní. Není potřeba předchozí zkušenosti s meditacemi. Na seminář je nutno se přihlásit předem na níže uvedeném kontaktu.
  Seminář probíhá v angličtině s českým překladem.
  Cena semináře (bez fotografie): 1400 Kč při rezervaci do 20.5., poté 1800 Kč
  Kde: Dům Jógy, J. Masaryka 6, 120 00 Praha 2
  Přihlášení:  zde spolu se zasláním zálohy na 500 Kč na č.ú.: 670100-2202843312/6210 s uvedením názvu semináře

  Zpět na seznam

   

  Poznávám se a léčím se

  ♥ Individuální konzultace na základě KI ON diagnostiky ♥

  neděle 4.6..

  K plnohodnotné individuální konzultaci je třeba tří Kirlian fotografií. První ukáže stav současné energie. Druhá fotografie se zhotoví po podání přírodního bylinného detoxifikačního preparátu a tak se vyjeví úroveň znečištění jednotlivých orgánů. Třetí fotografie následuje po vedené meditativní relaxaci, což odhalí schopnost sebeléčení skrze meditaci.

  Tyto fotografie budou vyhotoveny během páteční přednášky a sobotního zážitkového semináře. V neděli budou použity k diagnostice, která odhalí individuální schopnost uzemnění ve fyzické realitě, stav lymfatického systému, znečištění orgánů, vnitřní citlivost a individuální kvality. Budou diskutovány dispozice k léčení traumat z dětství a jejich emoční dopad. Diagnostika odhalí také neléčené úrazy, nevhodné držení těla, nerovnováhu v postoji. Zároveň ukáže také chybějící energii v oslabené části systému a doporučí preventivní terapii pro nevyvolání fyzických problémů. Rozpozná také sebeléčivé schopnosti jednotlivce, protože ne každý může stejný příznak léčit stejnou metodou. Jednotlivci s nižší úrovní energie mají doporučenou jinou terapii než lidé s velkým nadbytkem energie. Fotografie vyjasní také psychickou rovnováhu mezi mozkovými hemisférami, která se projevuje v celkové integritě osoby. Dále se vyjasní celkový tok energie od hlavy k chodidlům, způsob vyrovnávání se s traumaty z dětství, úroveň stresu a také slabá místa, která se mohou stát obětí úrazu.

  Konzultace bude dokončena doporučením pro nejvhodnější léčení, nejefektivnější terapeutickou metodu a nejideálnější meditační techniku, která závisí na celkové energetické struktuře jednotlivce.

  Celková délka konzultace je cca 1,5 hodiny

  Kde: Dům Jógy, J. Masaryka 6, 120 00 Praha 2

  Konzultace je třeba rezervovat u Sandipy M Simové 775 696 361, sandiketa@gmail.com nebo během páteční přednášky

  Prem YatriPrem Yatri (Itálie), bioenergetický badatel, spolupracuje již 30 let s vědci, lékaři, terapeuty a léčiteli v centrech pro zdraví v Itálii, Spojených státech, Francii, Švédsku, Řecku, Indii, Mexiku a v Jižní Africe. Nyní poprvé v České republice představí přístroj KI ON, zatím jediný na světě ve své přesnosti a schopnosti včasné diagnostiky.

  Prem Yatri je mezinárodně certifikovaným facilitátorem OSHO meditací. Je zkušeným průvodcem v Advanced Kinesiology, Tibetan Pulsing, Hypnosis, Transomatic Dialogue, Past Life Dialogue, Bardo Karmic Dialogue, Dream work. Již 14 let je součástí Oshodontics Academy, kde dokončil 7 letý systemický výcvik v Akashic Process, jež prohlubuje meditaci do nejhlubších úrovní. Je zakladatelem Kirlian Energy Analysis a spolutvůrcem KI ONu, přesného diagnostického přístroje, který odhaluje změny v procesu léčení.

  Zpět na seznam

   

  ♥ Zpěv srdce: Sufijská cesta lásky ♥

  9252_10151129553678295_546722654_n

  V průběhu dvou plných dní budeme otevírat srdce univerzální lásce, podporovat svou životní sílu skrze léčivé zvuky, ladit se na naše dokonalé centrum a zvyšováním energie rozšiřovat a upevňovat naše vědomí.

  Čekají nás Osho sufijské meditace, zpěv ziker a tance univerzálního míru. Původní stav naší duše je blaženost. Pomocí dervišovských vířivých tanců a extatické hudby si na tento stav rozpomeneme, znovu ho zažijeme a poznáme, že tam je náš domov.

  Osho! Crazy for you 🙂

  10368272_520442268067482_6650349250921742347_n

  Santosh Atmananda Miluje sdílet učení a meditační techniky osvíceného mistra Osho, které jsou mnoho let součástí jeho života. Atmananda je vděčný možnosti hluboké meditační zkušenosti v každodenním životě v italské Osho kumunitě Miasto, kde žije již mnoho let.

  Vášeň pro meditaci ho vedla k účasti v různých retrítech, trénincích a kurzech. Nejvíce ho oslovují sufijské techniky a cesta srdce, kterou představují vířící dervišové. Léta prohlubuje svou lásku k Sufi tradici v retrítech Zahiry a Videhy. Atmananda s láskou otevřeného srdce vede Sufi meditační kempy na různých místech Itálie a nyní máme možnost ho zažít i u nás.

  Kdy: 25. – 26. únor 2017,  8:00 – 18:00
  Kde: Kamala,
  Náměstí dr. Holého 7, Praha 8 – 3 minuty od Metra Palmovka, vyjděte z metra do ulice Na hrázi
  Cena: jeden den 1500 Kč, oba dny 2800 Kč při platbě zálohy do 12.2., po tomto datu je cena jeden den 1800 Kč, oba dny 3300 Kč.
  Přihlášení zde a zasláním zálohy 500 Kč na 670100-2202843312/6210 s uvedením názvu semináře

  Zpět na seznam

   

  ♥ Zimní pobyt v OSHO meditačním resortu v indické Puně ♥

  Nabídka pro každého, kdo hledá zklidnění, rád by se naladil na sebe sama, na své vnitřní zdroje (tvořivost, radost, přítomnost, ticho…) – celkově se očistil od nánosů běžného života.

  OSHO meditační resort nabízí ideální podmínky obrátit se k sobě, do nitra, ke své hlubší podstatě a nacházet tak odpovědi na důležité životní otázky.
  OSHO meditační resort je situován v příjemné rezidenční čtvrti Koregaon Park, v Puně. Představuje tropickou oázu, kde se bujará příroda potkává s 21.stoletím. Bílé mramorové cesty a elegantní černé budovy ladí spolu s bambusovými háji, kvetoucími keři a bublajícími vodopády.
  Je to ideální místo, kde můžete jednoduše relaxovat v úplné samotě a tichosti nebo si dopřát společnost dalších meditujících z celého světa. Můžete si užít venkovního bazénu, vířivých koupelí, tenisových kurtů a jiného sportovního vybavení, meditovat v tropických zahradách, čí jen tak být. Po různorodých denních aktivitách, je možno večer prožít tancem, návštěvou divadelního či zábavného představení či posezením v restauraci nebo kavárně s přáteli.

  Mezi denní aktivity patří OSHO aktivní meditace, techniky speciálně vytvořené pro současného člověka s přetíženou myslí a stresem ovlivněným tělem. Meditace probíhají po celý den, od rána do noci.

  Můžete využít nabídky Multiversity – kurzů, seminářů, tréninků, které se propracovány za účelem pomoci vám se stát více vědomým.

  OSHO Multiversity je největší centrum ve světě pro meditace a procesy osobního růstu. Poskytuje současné terapeutické přístupy západního světa, léčivá umění východu, esoterické vědy, kreativní umění, centrování a bojová umění, tantru, zen, sufismus a meditativní terapie. Nabízí individuální sezení a lekce, skupinové kurzy a profesionální tréninky.
  Všechny nabízené metody, ať už se týkají těla, mysli, emocí nebo jemných energetických těl, jsou založeny a využívají meditaci jako prostředku k sebepoznání a uvědomění.
  Délka programů je v rozmezí od 1 dne po 3 měsíce.

  Krátké vyprávění o OIMR zde 🙂

  Kdy: 29. leden – 15. únor 2017: celkem 15 dní v meditačním resortu

  Odhadované náklady: 13000 zpáteční letenka, 1200 indické vízum, 500 místní doprava, max 7500 Kč ubytování, 600 Kč registrace, 500 Kč denní vstup do resortu umožňující účast na všech meditacích. Dále jídlo a osobní útrata.

  Pomohu vám s organizováním celého výletu, zařízení letenek, víz, ubytování, seznámení a uvedení do resortu a potřebný překlad. Za odměnu mohu také poskytnout překlad v seminářích.

  Kontaktujte: sandiketa@gmail.com

  Zpět na seznam

   

  ♥ Káva s koučem v rámci Mezinárodního týdne koučování ♥

  FB_logo(1)… spojuje příjemné s užitečným 🙂

  Zatímco příznivé účinky kávy jsou všeobecné známé, s koučováním zatím nemá mnoho lidí osobní zkušenost. Proto zkušení certifikovaní koučové dávají, za symbolické pozvání na kávu „ochutnat“ a zažít koučování těm, kdo se chtějí lépe zorientovat ve své situaci, získat motivaci a podporu ke změně a chtějí poznat efekt koučovací metody.

  Kdy: proběhlo v říjnu 2016, o příštím budu včas informovat

  Kde: v příjemné kavárně v centru Prahy

  Jak postupovat:
  1. Rozmyslete si, čemu se chcete s koučem věnovat.
  2. Vyberte si svého kouče http://www.kavaskoucem.cz/sandipa-m-simova/ z Galerie koučů a domluvte si s ním termín koučování. Vždy uveďte, že se jedná o akci KÁVA S KOUČEM. Koučové zapojení do projektu KÁVA S KOUČEM mají certifikované vzdělání, praxi min. 100 odkoučovaných hodin a to co dělají, dělají z lásky k této profesi. Máte jistotu, že se setkáte s opravdovým profesionálním koučinkem.
  3. Na dohodnuté setkání opravdu přijďte, popř. se předem omluvte, že dorazit nemůžete.
  4. Na závěr setkání vyplňte zpětnou vazbu o svém zážitku a odevzdejte ji koučovi. Vaše zpětná vazba je zásadní pro další rozvoj akce.

  Zpět na seznam

  Nahoru